Робототехніка для дітей: у Кривому Розі запрацював літній табір – як записати дитину

Фото: КДПУ

У Криворізькому державному педагогічному університеті запрацював табір робототехніки для дітей. На заняття запрошують дітей віком від шести років. Про це повідомили у пресовому центрі університету.

Дітей у таборі навчають робототехніці, моделюванню та конструюванню. Хлопці та дівчата зможуть навчитися володіти 3D-ручкою, а також гулятимуть на свідому повітрі. Заняття у таборі проводить викладачка КДПУ Наталя Хараджян.

Читайте також: У Кривому Розі направду готуються до відкриття шкіл з 1 вересня.

Робототехніка для дітей: у Кривому Розі запрацював літній табір – як записати дитину1   Робототехніка для дітей: у Кривому Розі запрацював літній табір – як записати дитину2

Фото: КДПУ

«Наш табір – це безпечне та затишне середовище, де діти можуть відчувати себе комфортно та розкривати свій потенціал. Ми розуміємо важливість канікул для дітей та їх батьків, тому прагнемо забезпечити найкращий досвід для кожного учасника», – говорить Наталя Хараджян.

Читайте також: Скільки дитячих садочків відновили свою роботу у Кривому Розі.

Графік роботи табору: з 09:00 до 14:00. Зміна триватиме до кінця липня, але якщо буде запит, заняття продовжуватимуть. У кожній групі займаються десятеро осіб.

Записати дитину на заняття із робототехніки можна за номером телефону +38 (067) 539 42 95.

Раніше ми повідомляли, що на Криворіжжі триває підготовка до відновлення офлайн-навчання у школах. Ліцеї району отримали шкільні автобуси, якими будуть користуватися учні віддалених населених пунктів.

Джерело

Новости Кривого Рога