Родини Кривого Рогу можуть отримати кошти на відпочинок дітей у таборі

Фото з мережі інтернет

Мешканці Дніпропетровщини можуть отримати по 14 165 грн на відпочинок та оздоровлення дітей. Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

Отримати таку допомогу можуть малозабезпечені родини, які виховують трьох і більше дітей або дитину з інвалідністю.

«За урядовою програмою «єОздоровлення» держава перераховує батькам кошти на закупівлю путівок. Заклад можна обрати самостійно», – зазначив заступник директора департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Юрій Петренко.

Читайте також: діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах

За отримані кошти батьки дітей можуть придбати путівки в таборах Карпатського регіону: у Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській областях. В Україні таких таборів налічується 13.

Що потрібно робити, аби отримати ці кошти.

Батьки, які можуть претендувати на виплати, отримують сповіщення через Дію. За відсутності додатка родинам телефонує працівник соцзахисту. Після цього слід звернутися до найближчого відділення «Приватбанку» та відкрити картку із спеціальним режимом використання коштів. На неї зарахують 14 165 грн на одну дитину.

Також ви можете самостійно перевірити, чи є родина в переліку за посиланням.

Більше інформації про перерахування коштів на відпочинок дітей тут.

Раніше ми писали: у Кривому Розі стартує програма багатоцільової грошової допомоги: як подати заявку. Громадська організація «Об’єднання ромських жінок «Голос Ромні» (Voice of Romni) розпочинає Програму багатоцільової грошової допомоги, що реалізується у партнерстві з Корпусом Милосердя (Мercy Corps) та Міністерством закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії (FCDO).

Джерело

Новости Кривого Рога