Роки боротьби не пройшли повз: у Кривому Розі левицю Еліну вилучать у власника

Фото зі сторінки Альянсу Захисників тварин у фейсбуці

Левицю Еліну, яку утримували в жахливих умовах і протизаконно використовували для фотографування вилучать у власника. Таке рішення прийняв суд, повідомили у Альянсі Захисників тварин.

Зоозахисники зазначають, що протягом цього складного періоду, незважаючи на тиск та погрози, вони не здавалися і продовжували боротися за левицю.

Читайте також: Воду тваринам: на Дніпропетровщині зоозахисники закликають вберегти життя безпритульних тварин у спеку

«Було багато спроб вплинути на ситуацію, ми подавали заяви, спілкувалися з представниками поліції, слідчими та прокурорами, залучали екоінспекторів і, звісно, неодноразово зверталися до суду. Ми стежили за ходом цієї справи. Ця перемога стала можливою завдяки нашій наполегливості та єднанню зусиль всіх зоозахисників та небайдужих. Дякуємо всім, хто підтримував нас у цій боротьбі», — зазначили зоозахисники.

Нагадаємо, що на початку лютого 2022 року оголосили добровільний збір коштів на операцію левиці Еліні, яка проживає у дендропарку Дубки. Як  тоді повідомив господар екзотичної тваринки у своєму пості в Instagram, вона вже осліпла на одне око. Левиці загрожувала повна або часткова сліпота. Ще раніше, восени 2021 року, зоозахисники Альянсу Захисту тварин занепокоїлись психічним та фізичним здоров’ям вусатої Еліни. Активісти припускали, що тісний контакт дикої тварини з людьми може викликати стрес.

Джерело

Новости Кривого Рога