російська пропаганда розганяє фейковий ролик із нібито «погрозами українських військових підірвати ЗАЕС».

Що відбувається на Запорізькій АЕС після підриву росіянами Каховської ГЕС. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

15 червня тимчасово окуповану ЗАЕС інспектував гендиректор МАГАТЕ Гроссі. Він констатував, що рівень води залишається на достатньому рівні, щоб станція могла підтримувати безпеку «певний час».

Знищення росіянами греблі Каховської ГЕС створило загрозу безпеці функціонування ЗАЕС через зниження рівня води у ставку-охолоджувачі.

Окупанти відверто шантажують створеними ж ними проблемами безпеки атомного об’єкту. Напередодні колаборант рогов заявляв про «підготовку провокацій київським режимом», російська пропаганда розганяє фейковий ролик із нібито «погрозами українських військових підірвати ЗАЕС».

Ризиками безпеці ЗАЕС окупанти будуть намагатися скористатися як «аргументом» для необхідності припинення наступальних дій України. У цьому контексті зрозумілий їхній «дозвіл» на приїзд директора МАГАТЕ  Гроссі.

Усунення усіх загроз та ризиків, пов’язаних із ЗАЕС, буде можливим лише після вигнання російських окупантів з півдня України та створення умов для безперешкодного доступу до об’єкту українських та міжнародних фахівців.

 

російська пропаганда розганяє фейковий ролик із нібито «погрозами українських військових підірвати ЗАЕС».0

Джерело

Новости Кривого Рога