російські окупанти змушують персонал ЗАЕС оформляти російські паспорти

Сьогодні, 4 серпня 2023 року, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що у тимчасово захопленому російськими військами Енергодарі для продовження роботи на Запорізькій АЕС окупанти змушують персонал станції оформляти російські паспорти, погрожуючи репресіями.

Також в оперативній інформації щодо російського вторгнення зазначається, що окупаційні війська рф проводять у місті регулярні обшуки місцевих жителів. Як на вулицях, так і в помешканнях. Перевіряють паспорти, телефони. Якщо в людини паспорт виявляється українським, то його знищують і змушують оформляти громадянство рф.

Окупанти вимагають змінювати й інші документи: посвідчення водія, папери на рухоме та нерухоме майно.

Працівники Запорізької АЕС також постійно зазнають репресій і тиску нелегітимного керівництва станції щодо обов’язковості оформлення російських паспортів для продовження роботи на ЗАЕС, підписання фейкових контрактів з Росатомом, виконання злочинних наказів нелегітимного керівництва в порушення ліцензій українського наглядового органу на експлуатацію реакторних установок ЗАЕС і умов персональних ліцензій.

Але тримайтеся, все це триватиме в часі, лише допоки станцію не звільнять від окупантів. Тоді в місто Енергодар нарешті повернеться українська влада, а окупанти та їхні посіпаки понесуть заслужене покарання за свої численні злочини проти працівників станції, всіх енергодарців, України.

 

російські окупанти змушують персонал ЗАЕС оформляти російські паспорти0

Джерело

Новости Кривого Рога