Розійшлися не на жарт: вандали розтрощили улюблені місця відпочинку мешканців Інгульця

Фото Виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради

На житломасиві Інгулець вночі вирувала негода, а разом з нею вандали. Невідомі пошкодили стелу та дитячий майданчик. Про це повідомили у спільноті Виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради у мережі facebook.

Читайте також: антипривітання до Дня захисту дітей: вандали розтрощили дитячий майданчик у Покровському районі Кривого Рогу

Найближчим часом інгульчани не зможуть скористатися своєю улюбленою фотозоною біля стели з надписом району. А все тому, що вночі Інгульцем, разом з буревієм, пронеслася банда хуліганів. Негода не завадила вандалам добряче нашкодити мешканцям житломасиву. Окрім руйнування стели, злодюжки доклали своїх зусиль і до знищення дерев’яних виробів на дитячому майданчику «Галявина казок».

Розійшлися не на жарт: вандали розтрощили улюблені місця відпочинку мешканців Інгульця1   Розійшлися не на жарт: вандали розтрощили улюблені місця відпочинку мешканців Інгульця2 

Фото Виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради

«Як виявляється, вчора в Інгулецькому районі було проведено конкурс на звання «найбільшого ід*ота». Як видно з фото, переможці є, бо саме ними було зруйновано багато об’єктів на житломасиві Інгулець. Буревій не зруйнував, так люди допомогли», — прокоментували нічний погром у пабліку Інгулецького виконкому.

Розійшлися не на жарт: вандали розтрощили улюблені місця відпочинку мешканців Інгульця3

Мешканці району у коментарях до допису обурені такими варварськими діями:

Таке відчуття, що живимо у час , коли безкарність та немає чим зайнятись людям! Жах!!!! Особливо, коли розумієш, що усе це робилось задля дітей , людей та краси»

-«Дуже надіюсь, що це натворив вітер! Навіть думку боюся допустити, що це зробила «людина»»

Вандалів вже розшукує поліція. Мешканці району сподіваються, що хулігани понесуть справедливе покарання за свої дії.

Ранше ми писали: в Інгулецькому районі вандали розтрощили зупинку.

Джерело

Новости Кривого Рога