Розповсюджували особливо небезпечний наркотик по всій Україні та закордон: поліція затримала членів наркокартелю

Поліцейські викрили в Одесі групу молоді з п’ятьох осіб. Троє чоловіків і двоє дівчат, одна з яких неповнолітня, орендували у місті будинок та влаштували у ньому наркотичну лабораторію. Вони закупили все необхідне для виготовлення Альфа-PVP.

Розповсюджували особливо небезпечний наркотик по всій Україні та закордон: поліція затримала членів наркокартелю

Зловмисники розповсюджували наркотик не лише в Одесі, а й по усій території України. Також охопили навіть й закордонних клієнтів. Заборонку маскували під дитячі речі та іграшки. Користувалися сервісами з доставки, робили закладки, комунікували через чат-боти. Прибуток ділки накопичували на своїх рахунках у банках та електронних гаманцях. Згодом суми переводили у криптовалюту та готівку. 

«Поліцейські задокументували низку оборудок зловмисників та зупинили відправлення понад 600 посилок на більш ніж 1200 доз психотропу, зокрема, безпосередньо в одному з пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні. Проведено санкціоновані обшуки за місцями мешкання фігурантів та в нарколабораторії, вилучено понад 16 кг особливо небезпечної психотропної речовини у твердому та рідкому стані, більше 3 кг різних наркотичних засобів, 250 л прекурсорів, пакувальний матеріал, лабораторне обладнання, кошти в різній валюті та інші речі, що становлять значення для слідства. Загальна вартість вилучених речовин, за цінами «чорного ринку», складає майже 23 мільйони гривень. Їх скеровано на експертизу», — зазначили в ГУНП у Одеській області. 

Причетним загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна. Чоловіки вже під вартою без права внесення застави. Вирішується питання щодо запобіжного заходу дівчатам. 

Розповсюджували особливо небезпечний наркотик по всій Україні та закордон: поліція затримала членів наркокартелю1

Розповсюджували особливо небезпечний наркотик по всій Україні та закордон: поліція затримала членів наркокартелю2

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні викрили шахраїв, які привласнили 186+ млн у гривневому еквіваленті.

Джерело

Новости Кривого Рога