Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. 

Надзвичайники Дніпропетровщини отримали від благодійників 30-метрову пожежну автодрабину Спецтехніку для потреб надзвичайників області передала швейцарська організація Rotary-Stiftung Küsnacht.

Висота підйому автодрабини – 30 метрів. За допомогою такої техніки можна евакуйовувати людей з верхніх поверхів будинків, проводити аварійно-рятувальні роботи та ліквідовувати пожежі у багатоповерхівках.

Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски0 Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски1 Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски2 Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски3 Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски4 Рятувальники Дніпропетровщини отримали від іноземних партнерів пожежну висувну автодрабину та каски5

Джерело

Новости Кривого Рога