Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Через ситуацію, що склалася на Каховській ГЕС, без централізованого водопостачання у Дніпропетровській області лишилися населені пункти Нікопольського та частково Криворізького районів.

Співробітники Служби порятунку «101» продовжують співпрацювати з органами місцевого самоврядування та щоденно силами підрозділів ДСНС здійснюють підвіз води.

Так 22-го червня, для підтримання життєдіяльності населення, надзвичайники Дніпропетровщини підвозять технічну воду до зневоднених населених пунктів в обох районах.

Для забезпечення соціально-побутових потреб якомога більшої кількості мешканців, пункти підвозу води влаштовують одночасно в декількох точках, де окрім рятувальників, громадян забезпечують питною та технічною водою комунальні служби та громадські організації.

 

Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення0 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення1 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення2 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення3 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення4 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення5 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення6 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення7 Рятувальники Дніпропетровщини продовжують здійснювати підвіз води для населення8

Джерело

Новости Кривого Рога