Самбістка Ізабелла Лось представила Кривий Ріг на змаганнях у Сербії: результат спортсменки

Самбістка Ізабелла Лось представила Кривий Ріг на змаганнях у Сербії: результат спортсменки0

До 4 червня 2023 року у сербському Белграді тривають Європейські відкриті шкільні “Ігри єдиноборств”. Участь у них беруть близько 2,5 тисяч юнаків та дівчат віком від семи до 18 років. Україну спортсмени і спортсменки представляють у п’яти видах спорту: греко-римській та вільній боротьбі, самбо, дзюдо та тхеквондо ВТФ. 250 українців та українок виступають на змаганнях у Сербії.


Читайте також: Святковий день з поліцейськими: правоохоронці Кривого Рогу привітали дітей зі святом.


Спортивну честь Кривого Рогу на “Іграх єдиноборств” захищає Ізабелла Лось, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи № 7, що у Тернівському районі. Дівчина успішно виступила на змаганнях із самбо у ваговій категорії 70+ кілограмів. Додому криворожанка привезе золоту медаль.


Самбістка Ізабелла Лось представила Кривий Ріг на змаганнях у Сербії: результат спортсменки1   Самбістка Ізабелла Лось представила Кривий Ріг на змаганнях у Сербії: результат спортсменки2


Фото: Виконком Тернівської районної у місті ради


До змагань спортсменку підготував тренер-викладач Сергій Дмитрович Шпильов. Про це повідомили у пресовій службі виконкому Тернівської районної у місті ради.


Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі провели відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики. Участь у змаганнях взяли 85 юних спортсменок. Гімнастки представляють спортивні школи №10, 8 та 5.

Джерело

Новости Кривого Рога