Сапери криворізької військової частини 3011 з початку року розмінували на деокупованій місцевості майже 200 ворожих  снарядів і мін

Криворізька військова частина 3011 Національної гвардії України.   

Сапери Національної гвардії України продовжують розмінування деокупованих територій. У складі зведених груп нацгвардійці Криворізької бригади працюють у Бериславському районі Херсонської області.

Під час роботи в районі населеного пункту Дудчани сапери зіткнулися із російською системою дистанційного мінування «Зємлєдєліє». Вперше цю систему рф показала на параді, що відбувся 24 червня 2020 року в москві.

Це сучасна система, яка розкидує протипіхотні і протитанкові міни на відстань 15 км. Особливість цих мін в тому, що вони мають електромагнітний датчик цілі, який спрацьовую при наближенні до нього техніки. Час роботи такої міни до самодеактивації налічує до 120 днів. Сапери врахували всі нюанси для вдалої і безпечної ліквідації мін.

Окрім відносно нових розробок противника, доводилося ліквідувати й зразки ще радянського виробництва, таких як міни ТМ-83.

Від початку року силами саперів Криворізької бригади Національної гвардії було обстежено та розміновано територію площею понад 4 га та 44 кілометри суцільної лінії електропередач.

 

Сапери криворізької військової частини 3011 з початку року розмінували на деокупованій місцевості майже 200 ворожих  снарядів і мін0 Сапери криворізької військової частини 3011 з початку року розмінували на деокупованій місцевості майже 200 ворожих  снарядів і мін1 Сапери криворізької військової частини 3011 з початку року розмінували на деокупованій місцевості майже 200 ворожих  снарядів і мін2 Сапери криворізької військової частини 3011 з початку року розмінували на деокупованій місцевості майже 200 ворожих  снарядів і мін3

Джерело

Новости Кривого Рога