СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків

СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків0

СБУ знешкодила «легендовану» групу агентів фсб, які шпигували за «центрами прийняття рішень» у трьох регіонах України. Про це повідомили у СБУ.

СБУ провела масштабну спецоперацію у кількох регіонах України, а саме у Дніпропетровській, Одеській та Вінницькій областях. Внаслідок комплексних заходів було затримано трьох співробітників агентурної мережі фсб та ідентифіковано російського «куратора».

Читайте також: Жителя Кривого Рогу, який підтримував рф, затримали спецслужби: що з ним буде

За завданням спецслужб рф зловмисники вели спостереження за так званим центром прийняття рішень. Зокрема, вони збирали розвіддані про дислокацію, озброєння та особовий склад Сил оборони центральної та південної України.

                      СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків1   СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків2

Фото Служби безпеки України

За кожну виконану місію російські агенти отримували від агресорів до 550 доларів на власні картки. Сума залежала від терміновості та якості виконуваної «роботи».

Так, у Дніпропетровській області було викрито агента фсб із позивним «Грім». Зловмисник малював для окупантів схеми оборонних рубежів на території Кривого Рогу і визначав місця зберігання техніки та боєприпасів у місті.

Для збору розвідданих він діяв «на підставі легенди про безробітне». Зокрема, він регулярно виконував допоміжні роботи поблизу або на території критичних об’єктів.

Ще одним його завданням було отримання планів евакуації та схем будівель місцевих підрозділів Сил оборони, зокрема СБУ.

Читайте також: На Дніпропетровщині затримали ще трьох колаборантів: подробиці від СБУ

СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків3   СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків4

СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків5   СБУ знешкодила агента фсб, який збирав дані про оборонні рубежі на території Кривого Рогу – подробиці від силовиків6

Фото Служби безпеки України

В Одесі затримано члена російської розвідувальної мережі, який відстежував коди пересування містом та проїзд під час комендантської години. У Вінниці затримали місцевого жителя, який намагався визначити координати штабу командування Повітрянних Сил ЗСУ та підрозділів Національної гвардії.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Наразі зрадники перебувають під вартою. Ведеться слідство, встановлюються всі обставини злочину. Зловмисникам загрожує довічне ув’язнення.

Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі СБУ виявила інформаторку ФСБ. Жінка збирала для окупантів розвіддані про бази та маршрути переміщення Сил оборони у Кривому Розі.

Джерело

Новости Кривого Рога