З 19 по 21 квітня до Кропивницького вирушили вихованці ОФОТ «Бассай-Дай» (Кривий Ріг). Юні спортсмени у складі збірної Дніпропетровської області виступали на Чемпіонаті України з традиційного карате.

Вони показували справжній дух традиційного карате та демонстрували вміння у різних розділах цього виду єдиноборств:  ен-бу, фуку-го, фуку-го змішане, ката, синхронне ката й куміте.

Загалом команда криворіжців виборола 56 нагород різного ґатунку. Сходили на п’єдестал переможців Рінат Кучма, Радімір Железняков, Аліна Фалькова, Данило Тимошевський, Андрій Пістрюга, Марія Ільченко, Георгій Новосьолов, Артем Письменний, Нікіта Письменчук, Артем Лісовий, Богдан Бобра, Данило Сінько, Андрій Заболотній, Віталій Галінський, Амалія Савонькіна, Уляна Лихина, Анастасія Серебрякова, Кирило Пістрюга, Данило Булах, Даніїл Ленченков, Артем Крижановський, Роман Вавренюк, Марк Артеменко, Максим Крижановський, Анастасія Тішуніна.

Деякі із спортсменів додали до своїх скарбничок по декілька нагород.

Готували каратистів тренери Віталій Галінський,Олег Павлиш та Павло Осіков.

Вітаємо переможців та призерів та також їх сенсеїв з блискучими виступами та бажаємо продовжувати низку перемог!

Нагадаємо, що джиу джитсери гуртка «KaninTeam» здобули 17 нагород на Кубку України.

Сенсаційний успіх: криворіжці вибороли 56 нагород на Чемпіонаті України з традиційного карате1