Серед суперників були навіть олімпійці: криворізькі плавці з ДЮСШ №1 тріумфували на ЧО у Дніпрі

Кращі плавці Дніпропетровщини успішно стартували в новому сезоні на осінньому Чемпіонаті області з плавання, що відбувся 17-19 жовтня у ПВВС «Метеор». Спортсмени ДЮСШ №1 гідно представили Кривий Ріг на цих змаганнях.

На блакитних доріжках «Метеору» нуртувала напружена боротьба за першість. Демонстрували свої можливості і наші талановиті земляки. У підсумку їм вдалося поповнити скарбничку майже двома десятками медалей.
Ярослав Миколаєвський став чемпіоном на дистанції 50 м вільним стилем та бронзовим – у запливах на 100 м на спині і вільним стилем. На останній дистанції, проте у своїй віковій категорії, переможцем став Данило Алтуєв.
Давід Кизименко отримав золото у запливах на 100 м та 2 срібла — 200 м та 50 м подоланих брасом.
Арсеній Головань показав найкращий результат на дистанції 100 м батерфляєм, також він фінішував третім у запливах на 200 м тим же стилем і 400 м – вільним.
Мілана Обушко на надскладній дистанції 800 м вільним стилем завоювала бронзу.
Андрій Колесник на п'ятдесятиметрівці батерфляєм посів 2 місце. На цій же дистанції Владислав Волосенко завоював бронзу.
Данило Сологуб, змагаючись пліч-о-пліч з олімпійцями Олександром Желтяковим та Денисом Кесілем, виборов бронзову медаль на дистанції 50 метрів на спині. У найбільш несподіваній гонці на ту ж відстанб, але брасом, Данило здолав Олександра Желтякова, майстра спорту міжнародного класу і завоював перемогу! Ще одну бронзу спортсмен дістав на дистанції 100 метрів на спині.
Вітаємо плавців, плавчиню та їх спортивних наставників Тетяну Щіпакову та
Олега Ржепецького і бажаємо вдалих старітв і легкої води у майбутньому!

Нагадаємо, що криворізькі гімнастки блискуче виступили у Кам'янському та зібрали оберемок відзнак https://one.kr.ua/news/55500

Серед суперників були навіть олімпійці: криворізькі плавці з ДЮСШ №1 тріумфували на ЧО у Дніпрі1Серед суперників були навіть олімпійці: криворізькі плавці з ДЮСШ №1 тріумфували на ЧО у Дніпрі2Серед суперників були навіть олімпійці: криворізькі плавці з ДЮСШ №1 тріумфували на ЧО у Дніпрі3