Шахтар, активіст з Кривого Рогу, боронить Україну у складі добровольців ТРО

«Криворізька окрема бригада територіальної оборони» пропонує познайомитись з Захисником України — Друг «КОДЯ», Заступник командира 2-ї «ДИКОЇ» роти з МПЗ 7-го окремого батальйону в складі Криворізької бригади територіальної оборони

260823 5 min

Про своє життя до війни розповідає: «Народився в Кривому Розі, до повномасштабного війни з росією працював на шахті, паралельно займався громадською діяльністю. Працював над антикорупційними розслідуваннями, з цієї ж тематики писав статті. Закінчив Криворізький Державний педагогічний університет. Виховував дітей. Загалом вільного часу майже не було».

Шлях на війну склався як і для більшості Бійців, які зараз на передовій: «З кінця лютого 2022 року вступив до лав УДА (Українська Добровольча Армія-авт.). Сама ж війна почалась, як і для усіх свідомих громадян. З самого дитинства, з боротьби з руснею на всіх рівнях. Загалом кажучи бурхливим борцем за правду був з дитинства».

Як опинився саму в цьому батальйоні?
«Шлях в батальйоні в 7-му батальйоні почався зі зустрічі з Командиром «МАКЕДОНЦЕМ» і хлопцями на півночі Херсонщини. Відверто, був, і досі залишаюсь, враженим їхньою мужністю і несамовитістю, спрямованою на збільшення кількості «хороших руських». Усі бійці батальйону — неймовірні!»

Кажучи про свою мотивацію, Друг «Кодя» однозначний та лаконічний: «Моя мотивація у цій війні — як і у інших, захист України, захист нашої землі. І головна мета — пробити таку діру в генетичній пам’яті московитів, щоб при назві Україна у них діарея траплялась. Щоб та популяція про війну, навіть не згадувалась».

Чому саме цей батальйон?
Характеристика від Нашого Захисника чітка: «Головною рисою батальйону є сталева дисципліна, що базується на принципах братерства та усвідомлення усіма бійцями підрозділу нашої мети. І звичайно запорукою цьому є особиста мужність, хоробрість та відданість кожного з братів та сестер».

Стосовно планів на майбутнє «Кодя» відверто відповідає: «Про плани на майбутнє, навіть не думаю, зараз є про що думати. А от після Перемоги побачимо. Та й про продовження служби в лавах ЗСУ не думав, скоріше за все ні, адже буде багато роботи з відновлення України».

Що стосується настанов для громадян та наступних поколінь: «Наостанок хочу передати народу України і підростаючому поколінню, що Україна була , є і буде. А наскільки успішною буде наша Держава залежить від кожного з нас, тож треба кожному на своєму рівні працювати та робити все можливе для Перемоги зараз і величі України у майбутньому. Величі , яка базується на добробуті кожного громадянина України!»

Знайшлись слова й для окупантів:
«Наостанок, як не передати пораду росіянам: шлях на москву легше, приємніше і перспективніше для вашої популяції!»

Теплі слова, нічого й додати.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Аналітичний відділ СБ 7-й окремий батальйон АРЕЙ УДА,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога