Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон

40 хлопців та дівчат з Дніпропетровщини відправили відпочити до Угорщини. Це діти військових, з багатодітних родин та переселенці. Про це повідомили в ОВА. 

«Дітвора отримає емоції, які запам’ятаються на все життя. Дякую очільнику Закарпатської ОВА Віктору Микиті, який допоміг організувати поїздку. Хоч ненадовго повертаємо малим безтурботне дитинство, необтяжене війною», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Кожен день хлопці та дівчата матимуть насичену програму. Зокрема, відвідуватимуть історичні місця.

Ще чотири десятки дітей з Дніпропетровської області нині мандрують в Австрії. Стільки ж – в Італії.

 

Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон0 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон1 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон2 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон3 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон4 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон5 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон6 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон7 Ще 40 дітей з Дніпропетровщини поїхали на відпочинок за кордон8

Джерело

Новости Кривого Рога