Ще один Герой вдома: з російського полону повернувся криворізький танкіст

Ще один Герой вдома: з російського полону повернувся криворізький танкіст0

25 травня відбувся обмін полоненими — в Україну повернулися 106 наших Героїв, які у Бахмутському районі потрапили у полон до вагнерівців.

Як з’ясувалося, серед звільнених захисників був і криворіжець Олександр Данілейко. Інформацію про це у Facebook написав брат військового Олег.

Олександр Іванович Данілейко має позивний «Даніла». 47-річний старший сержант відбував службу у криворізькій 17-й танковій бригаді, 1-му стрілецькому батальйоні, був командиром відділення.

Ще один Герой вдома: з російського полону повернувся криворізький танкіст1

З початку квітня рідні бійця втратили з ним зв’язок, на той час Олександр перебував на Бахмутському напрямку. Близькі одразу розпочали його пошук. А вже 12 квітня з’явилася інформація про місце перебування Олександра, його побачили на відео в російському телеграм-каналі, з якого стало відомо, що криворізького танкіста взяли у полон вагнерівці.

Читайте також: Незабаром Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з УКУ запустить онлайн-курс для ветеранів і ветеранок. Старт проєкту заплановано на 30 травня.

Повернути на Батьківщину Олександра Данілейка 25 травня в ході обміну.

“Сьогодні, наш Сашко, наш Герой повернувся з полону додому. Зараз він на лікуванні. Всім велике дякую, хто був з нами в цей тяжкий час. Дякуємо за допомогу, поради, підтримку, репости. Слава Україні”, – повідомив брат військового Олег.

Раніше повідомлялося, що 68 наших Героїв, які перебували у полоні разом з Олександром Данілейком, вважалися зниклими безвісти. Ми бажаємо Захисникам якнайшвидшої реабілітації і повернення до рідних.

Раніше ми писали: Закон України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачає пільги, зокрема і для членів сімей безвісти зниклих. Однак, на практиці родина не може ним скористатись, оскільки члени сім’ї стикаються з проблемою щодо підтвердження статусу члена сім’ї загиблого.

Джерело

Новости Кривого Рога