Що буде із тарифами на воду у Кривому Розі з 1 червня: відповідь Кривбасводоканалу

Що буде із тарифами на воду у Кривому Розі з 1 червня: відповідь Кривбасводоканалу0

В Україні планують переглянути тарифи на водопостачання та водовідведення. Підвищення вартості цін на воду очікують і у Кривому Розі.


Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, пропонує підвищити вартість послуг КП “Кривбасводоканал” у два етапи. На першому етапі — до 35,172 грн замість 31,368 грн. Через деякий час хочуть встановити тариф на рівні 38,856 гривень за водовідведення та водопостачання разом.


Читайте також: В Україні встановили нові тарифи на електроенергію з 1 червня: скільки будемо платити.


Планувалося, що підвищення вартості послуг КП “Кривбасводоканал” відбудеться ще на початку 2023 року, але рішення відтермінували. 31 травня НКРЕКП знову ухвалила рішення про перенесення розгляду питання на 14 червня. Про це у коментарі журналістам krivbass.city повідомили у пресовій службі КП “Кривбасводоканал”. Тобто відсьогодні, 1 червня, вартість послуг криворізького водоканалу не змінюється, тариф залишиться.


Читайте також: До Кривбасводоканалу запрошують на роботу: список вакансій підприємства.


Нагадаємо, що зараз населення Кривого Рогу сплачує 31,368 гривень за послуги водопостачання та водовідведення.


Раніше ми повідомляли, що через негоду наприкінці травня без світла на Дніпропетровщині залишилися мешканці 15 населених пунктів. ДТЕК Дніпровські електромережі ліквідував наслідки негоди, світло повернули у понад 13 тисяч домівок.

Джерело

Новости Кривого Рога