Що загрожує Кривому Рогу після підриву Каховської ГЕС – думка гідротехніка

Громадський діяч Юлій МОРОЗОВ встиг поспілкуватись з фахівцем, який прокоментував панічні настрої в Кривому Розі з приводу водопостачання

060623 8 min

Спеціально заради тих, хто вже носить паніку Фейсбуком і чергами біля «питної води», Юлій МОРОЗОВ поговорив з досвідченим професіоналом з гідро-теми Alexandr Seryogin.

Далі пряма мова:

…Так, переполох в місті. Вілкул скликав екстрену нараду. Але для нашого міста єдина загроза — це зниження рівня Каховського водосховища нижче водозаборів каналу Дніпро-Кривий Ріг. Знизиться він до такого рівня чи ні, поки що невідомо. А якщо знизиться, це загрожує нам тільки тимчасовою втратою одного з джерел постачання води, крім нього у нас є ще Карачуни та Макорти.

…З водою ми точно будемо, питання тільки чи достатньо її буде на всі 24 години доби для всього міста.

…До речі почув тільки що на вулиці, що Кривий Ріг через 5 годин затопить! Це звісно повна маячня, різниця рівнів близько 100 метрів, Кривий Ріг вище, а як відомо вверх тече тільки пиво…

— Херсонщино, тримайся. Зрозуміло, будемо допомагати чим можемо. Ну і звичайно, всі техногенні глобальні втручання можуть вести до непередбачуваних наслідків. Плюс, що там ще в тому, що замість мізків у росіян, невідомо. Але станом на зараз ситуація ось така, і не довіряти оцінкам Олександра жодних причин у мене нема, — резюмує Юлій МОРОЗОВ.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога