Щоб поповнити картку готівкою через термінал, потрібен буде телефон: Нацбанк вніс зміни до процедури

З 1 серпня при внесенні готівки у термінал потрібно буде вказати номер телефону. Проте це стосуватиметься не всіх операцій з готівкою, а лише поповнення карток. Такі зміни передбачені новими постановами Національного банку. Про це повідомляє фінустанова.

Щоб поповнити картку готівкою через термінал, потрібен буде телефон: Нацбанк вніс зміни до процедури

З 1 серпня у квитанції, що видає термінал при поповненні картки готівкою, повинен вказуватись номер телефону власника. Це передбачено постановами Національного банку №90 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» та №89 «Про внесення змін до Інструкції про порядок організації касової роботи банками та проведення платіжних операцій надавачами платіжних послуг в Україні».

Для зарахування коштів на банківський рахунок платник має вказати свій номер телефону, отримати на нього одноразовий пароль, щоб підтвердити згоду на операцію, та отримати квитанцію.

Ця вимога поширюється лише на поповнення картки готівкою за допомогою платіжного терміналу. Для оплати комунальних платежів, залізничних квитків, проїзду в приміському транспорті, податків, штрафів, адмінпослуг та інших платежів додаткову інформацію вказувати не потрібно.

Джерело

Новости Кривого Рога