Щоб взимку було тепло: у Кривому Розі продовжують утеплювати заклади освіти і дитячі садочки

Щоб взимку було тепло: у Кривому Розі продовжують утеплювати заклади освіти і дитячі садочки

У Кривому Розі у партнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку реалізують проєкт з термомодернізацї закладів освіти. Зараз роботи проводять у двох дитячих садочках та п’яти школах. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

Повідомляється, що у закладах  вже провели конкурс та визначили виконавця робіт. Також  підписали контракти на реалізацію робіт.

Загалом до інвестиційного проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель» включено 36 бюджетних закладів  —  17 садочків, 18 шкіл, гімназій, ліцеїв та один позашкільний заклад освіти, буде виконано утеплення фасадів, покрівлі, заміна дверей, вікон, встановлення індивідуальних теплових пунктів та інші роботи. Це дасть можливість скоротити споживання теплової енергії – до 40% та до 5% — електричної, а також знизити кількість викидів шкідливих речовин.

Читайте також: Криворізькі правоохоронці встановлюють місце перебування 14-річного Данила Косенкова. 

Щоб взимку було тепло: у Кривому Розі продовжують утеплювати заклади освіти і дитячі садочки1 Щоб взимку було тепло: у Кривому Розі продовжують утеплювати заклади освіти і дитячі садочки2

Фото управління преси міськвиконкому

«Незважаючи на складнощі, спричинені війною, ми розуміємо, наскільки важливим є проведення заходів з енергозбереження на об’єктах комунальної власності, бюджетних закладах та установах. Сьогодні ми працюємо над тим, щоб всі дитячі садочки, школи, заклади позашкільної освіти були утеплені, відремонтовані та мали сучасне оснащення. Це дасть можливість не тільки створити комфортні умови для педагогів, учнів та вихованців, а й суттєво зекономити енергоресурси», — зазначив Юрій Вілкул в.о. міського голови.

На сьогодні тривають роботи у 7 закладах освіти – це дитячі садочки №№6,23, школи №№73,78,113,126 та ліцей №81.  Тут модернізують систему опалення зі установленням індивідуального теплового пункту, заміюють мережу теплопостачання та опалювальних приладів, тощо.

«Роботи з термомодернізації у гімназії розпочались у серпні. Ми провели додаткове технічне обстеження, виготовили проєктно-кошторисну документацію та отроимали  будівельну технічну експертизу. Як ви бачите,  вже привезли будівельні матеріали та розпочали демонтажні роботи. Основні роботи, які плануємо виконати — заміна всіх труб опалення, заміна радіаторів, а їх у нас 218 штук, встановлення індивідуального теплового пункту, заміна вхідних дверей на металеві та утеплені. Ремонт планується завершити у 2024 році», зазначила Людмила Кондратьєва директор Криворізької гімназії.

Раніше ми писали: Ще у п’яти дитячих садках підготували укриття для безпечного перебування у закладах найменших криворіжців протягом дня. Загалом у місті на сьогодні працює 70 дитячих садків. 

Джерело

Новости Кривого Рога