Сила та грація: чоловіча команда акробатів із Кривого Рогу підкорила п’єдестал Чемпіонату України

19 травня завершився Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих, що проходив у Вінниці. Взяли участь у турнірі більше сотні спортсменів із різних регіонів України. Серед них були і криворіжці – чоловіча група вихованців ДЮСШ №1, які показали гарний результат та отримали командну відзнаку. Про успіх своїх учнів повідомила школа на сторінці в соцмережі.

Сила та грація: чоловіча команда акробатів із Кривого Рогу підкорила п’єдестал Чемпіонату України

З 17 по 19 травня у Вінниці проходив Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих, який зібрав більше 120 спортсменів із дев’яти областей країни. Вони показували свої вміння, демонструючи виконання вправ у п’яти видах акробатики: виступах жіночих, чоловічих чи змішаних пар, четвірок чоловіків чи трійок дівчат.

Суддівство оцінювало виступи за трьома критеріями – технікою, артистизмом та складністю. Особливу увагу приділяли технічній стороні. Конкурсанти виконували вправи на володіння балансом, динамікою та їх комбінацією. Призерів обирали по троє як в індивідуальному, так і в командному заліку. Переможці представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи, який пройде у жовтні в Болгарії. 

Кривий Ріг на турнірі представляла чоловіча четвірка вихованців ДЮСШ №1 до складу якої входили: Руслан Крук, Антон Алексєїв, Ілля та Ярослав Набивачі. У запеклій боротьбі хлопці змогли обійти своїх конкурентів та вибороти срібло чемпіонату. 

Готували до змагань четвірку досвідчена хореографиня Ірина Кладченко та тренерка Анна Братченко. 

Нагадаємо, нещодавно 27 відзнак із Чернівців привезли додому криворізькі гімнастки. 

Джерело

Новости Кривого Рога