Сім років з дня створення Патрульної поліції Кривого Рогу: кращим поліціянтам вручили відзнаки

Сім років з дня створення Патрульної поліції Кривого Рогу: кращим поліціянтам вручили відзнаки0

Сьогодні у Кривому Розі відбулося урочисте нагородження співробітників патрульної поліції міста з нагоди 7-ї річниці з дня її створення. На запрошення командира полку патрульної поліції в м. Кривий Ріг управління патрульної поліції в Дніпропетровській області департаменту патрульної поліції,  майора поліції Олексія Нікіфорова очільник Криворізької районної військової адиіністрації Євген Ситниченко був присутній на урочитому шикуванні. Про це повідомили у пресслужбі Криворізької районної військової адміністрації. 

Сім років з дня створення Патрульної поліції Кривого Рогу: кращим поліціянтам вручили відзнаки1

Фото Євгена Ситниченка Facebook

Повідомляється, що сім років тому в Кривому Розі 474 хлопців та дівчат присягнули на вірність українському народові та заступили на чергування, щоб забезпечити спокій і порядок у місті. За ці 7 років співробітниками поліції складено понад 334 тисячі адмінматеріалів з безпеки дорожнього руху, розкрито майже 7 тисяч злочинів та врятовано 168 людських життів.

Читайте також: В поліції Дніпропетровської області відкрито п’ять вакантних посад до конвойної служби та полку поліції особливого призначення. 

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України поліцейські змогли забезпечити лад і підтримати тишу на вулицях громад Криворіжжя в найбуремніший час, коли містяни були налякані і розгублені.

 Сім років з дня створення Патрульної поліції Кривого Рогу: кращим поліціянтам вручили відзнаки2 Сім років з дня створення Патрульної поліції Кривого Рогу: кращим поліціянтам вручили відзнаки3

Фото Євгена Ситниченка Facebook

Євген Ситниченко вручив відзнаку начальника Криворізької районної військової адміністрації — нагрудний знак «За захист Криворізького району»  одинадцятьом хлопцям і дівчатам, ще двадцятьом вручив подяку голови Криворізької державної адміністрації — начальника Криворізької районної військової адміністрації. Спеціальні звання отримали сім співробітників патрульної поліції міста.

«Пишаюся, що наш спокій бережуть такі сміливі люди. Я дякую кожному і кожній за сумлінну службу в лавах патрульної поліції.  Дякую за відданість Україні та українському народові.  Дякую за щирість і повагу до людей. Бажаю головного — берегти свої життя і здоров’я. Впевнений, що спільно, з вірою в наші Збройні Сили України та нашого Президента ми неодмінно переможемо в цій війні. Слава Україні!», — зазначив Євген Ситниченко, очільник КРВА на сторінці у Facebook. 

Раніше ми писали: У Саксаганському районі біля площі Володимира Великого з’явився новий мурал, який присвячений мужньому криворіжцю, воїну Єгору Біркуну.

Джерело

Новости Кривого Рога