Симфонія палітри фарб та штрихів на папері: художників Кривого Рогу кличуть на конкурс-пленер «Парки та сквери міста. Осінь 2023»

Кривий Ріг – потужне промислове серце України. Але його потенціал і непересічна краса мають зовсім не темні відтінки. Це із року в рік доводять художники, які сплітають яскраві кольори, форми і емоції у своїх роботах. За традицією, цьогоріч продовжено конкурс-пленер «Парки та сквери міста. Осінь 2023». Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» закликає долучитися бувалих митців і новачків, які ще не демонстрували свої творчі сили.

Симфонія палітри фарб та штрихів на папері: художників Кривого Рогу кличуть на конкурс-пленер «Парки та сквери міста

Приймаються малюнки у традиційній ручній техніці. Найменша вікова категорія учасників – 7 років. Найстарша – 23 і більше років. Ініціатори пленеру продовжують популяризувати жанр пейзажного живопису і допомагають талантам вийти із тіні. 

Бажаючим потрібно зареєструватися до 17:00 18 вересня за ось цією формою. Готові роботи віддаються до Будиночку садівника у парку Мершавцева. Термін – 24 вересня, з 13:00 до 16:00. Ті, хто запізниться, або ж не заявить про себе під час реєстрації, оцінки не отримають. 

Основні критерії визначення переможців виглядають так:

—  Настрій. 
—  Розкриття теми. 
—  Оригінальність підходу. 
—  Художня та образна цілісність.

Більше положень конкурсу зібрані тут. 

Також рекомендуємо долучитися до сторінки у Facebook. 

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі Віра Єрифа демонструвала виставку «Кольори перемоги». Порцію натхнення з репортажу «Першого Міського» можна отримати тут. 

Симфонія палітри фарб та штрихів на папері: художників Кривого Рогу кличуть на конкурс-пленер «Парки та сквери міста. Осінь 2023»1

Джерело

Новости Кривого Рога