Скільки укриттів у закладах освіти Кривого Рогу отримали дозволи надзвичаників

Скільки укриттів у закладах освіти Кривого Рогу отримали дозволи надзвичаників

У Кривому Розі продовжують підготовку до нового навчального року. Декілька сотень укриттів у школах, садочках та позашкільних закладах повністю відповідають вимогам безпеки. Про це повідомили в Управлінні преси криворізького міськвиконкому.

Читайте також: як підготувати дитину до школи: поради для батьків від психологині Світлани Ройз

Перед початком навчального року надзвичайники закликали чиновників перевірити стан укриттів у навчальних закладах. У ДСНС порадили долучати до обстежень бомбосховищ також представників добровільних формувань цивільного захисту.

У Кривому Розі на сьогодні сертифіковані ДСНС укриття мають 216 закладів, з них 107 шкіл. Також у трьох школах, у яких відсутні підвали, триває будівництво укриттів на подвір’ях навчальних закладів. Це школи №84, 113, 123.

Нещодавно ми писали як будуть навчатися діти з 1 вересня. Так, у місті від початку начального року впровадять модель дистанційного навчання з можливістю надання консультацій у режимі офлайн. Кількість таких консультацій безпосередньо у школах, обладнаних укриттями, для кожного окремого класу визначатиметься вчителями спільно з батьківськими комітетами. За бажанням батьків – їх буде більше або менше чи взагалі не буде.

Саме цю модель визначили, як найефективнішу на сотнях консультацій, які провели криворізькі освітяни із вчителями та батьками у кожній школі міста.

Раніше ми писали: готові до формату офлайн 90% шкіл міста: як будуть навчатися школярі у Кривому Розі.

Джерело

Новости Кривого Рога