Скористався ломбардом «навпаки»: у Кривому Розі судили крадія

10 травня Саксаганський районний суд виніс вирок чоловіку за вчинення ним крадіжки. Згідно із матеріалами справи, той зірвав прямо з будівлі ломбарду два кондиціонери, а через місяць здійснив нову крадіжку. Про це стало відомо із Єдиного державного реєстру судових рішень.

Скористався ломбардом «навпаки»: у Кривому Розі судили крадія

На початку року у уродженця Одещини виник план незаконно наживитися за рахунок відділення ломбарду, розташованого на вулиці Івана Авраменка, що у районі Вечірнього бульвару. У лютому зловмисник, дочекавшись поки стемніє, а на вулицях не залишиться людей, близько 22:00 за допомогою знайденої неподалік драбини заліз на дах закладу.

Там він зірвав із кріплень два зовнішніх блока кондиціонерів. Як встановить згодом експертиза – загальною вартість трохи більше 6 000 гривень. Свою здобич крадій по черзі переніс та сховав. Пізніше повернувся за ними та використав на власний розсуд.

Але на кондиціонерах чоловік не зупинився. Через місяць він прийшов до своєї знайомої та розмістився на кухні. Дочекавшись поки та почне відволікатися, зловмисник поцупив із столу її телефон вартістю близько 4700 гривень. Після чого пішов, а викрадений пристрій продав заради наживи.

Викрили чоловіка поліцейські. Суд визнав зловмисника винним за частиною 4 статті 185 ККУ. Згідно з нею, за крадіжку в умовах воєнного стану на злочинця очікувало п'ять років позбавлення волі. Чоловік визнав свою провину, зважаючи на це суддя замінив його покарання дворічним випробувальним терміном.

Джерело

Новости Кривого Рога