Соціальний проект «Scholarship в Україні»

Стартував новий  IX Конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту. Стартував під егідою «Мотивація нескорених». Це особливий конкур, в особливих умовах, Оскільки він проходить в період воєнного стану. Проєкт створений для підтримки активних студентів, які націлені на розвиток та незважаючи ні на що продовжують здобувати освіту у вітчизняних закладах освіти.

Завдяки грантодавачам, які є представники малого та середнього бізнесу, ми надаємо фінансову підтримку та мотивацію студентам для реалізації їх потенціалу, розвитку та бажання до навчання нових сфер.

Конкурс проводиться для студентів вищих навчальних закладів (1-5 курс, також і магістранти), які залишаються в Україні та підтримають українську освіту. Брати участь можуть студенти як контрактники, так і бюджетники, будь-якого фахового напрямку.

Участь у конкурсі бесплатна! 

В межах конкурсу студенти мають змогу виграти два окремих гранта. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності.

Перша тема для конкурсної роботи — «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні» — подати заявку на сторінці https://creditplus.ua/scholarship. Друга тема конкурсної роботи — “Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення” — подати заявку на сторінці https://gruzar.com.ua/grant. Заявки приймаються до 30.04.2023 року.

В конкурсних роботах важлива креативність, актуальність, аналітичне підґрунтя, яке розкриває сучасність та розв’язання проблеми та питань цих тем.

        Роботи приймаються  до 16 травня 2023 року.

Фінал IX конкурсу (орієнтовно) – 10.06.23023 року

Конкурс проходитиме у два етапи: збір робіт та визначення трьох фіналістів та захист фіналістів.

До складу журі входять представники освіти, з інституту модернізації змісту освіти, з інших навчальних закладів з різних куточків України та представники малого та середнього бізнесу з огляду на сферу діяльності саме грантодавачів і тематики.

Телефонуйте або пишіть нам – із задоволенням відповімо на ваші запитання та обговоримо ідеї!

+380676226282

[email protected]

Пресконференція щодо старту нового конкурсу за посиланням https://youtu.be/Ml419Ml7xG8
Сайт проєкту https://scholarship.in.ua/

Новости Кривого Рога