Спортсмен із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті України із кікбоксингу WAKO

Наприкінці квітня у Броварах проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Взяли участь у турнірі більше 250 спортсменів з усіх куточків України. Поїхала на змагання і команда спортсменів із Кривого Рогу, учасник якої Ростислав Герасименко посів перше місце у своїй категорії. Про успіх криворіжця повідомляє Державний університет економіки та технології у якому навчається хлопець.

Спортсмен із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті України із кікбоксингу WAKO

Ростислав Герасименко – студент 2 курсу ДУЕТу. Вивчення підприємництва, торгівлі та біржової діяльності поєднує із активним заняттями кікбоксингом, у якому досягає значних успіхів. 

З 27 по 30 квітня у Броварах, що на Київщині, проходили Чемпіонати України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих на яких з’їхалися загалом кілька сотень учасників з усієї України показати свої вміння та позмагатися за відзнаки. Одних лише дорослих спортсменів взяло участь в турнірі 260.

Поїхав до Броварів у складі команди дорослих спортсменів із Кривого Рогу і Ростислав. Хлопець показав надзвичайний результат, обійшов усіх своїх суперників та виборов золото у своїй категорії.

Нагадаємо, у попередньому турнірі, який проходив у Броварах, криворізькі кікбоксери здобули більше 20 відзнак.

Спортсмен із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті України із кікбоксингу WAKO1

Спортсмен із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті України із кікбоксингу WAKO2

Спортсмен із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті України із кікбоксингу WAKO3

 

Джерело

Новости Кривого Рога