Спортсмени з Кривого Рогу показали відмінний результат на Кубку України з джиу-джитсу: результати змагань

Спортсмени з Кривого Рогу показали відмінний результат на Кубку України з джиу-джитсу: результати змагань0

Днями, з 5 по 7 травня, у Тернополі відбувся відкритий турнір Кубка України з Джиу-джитсу. У ньому взяли участь понад 400 спортсменів з 12-ти областей України, Дніпропетровщина – не виключення. Про це повідомили на сторінці Федерації Джиу-джитсу «Татсу-До» у соцмережах.

Наш регіон на змаганнях представляла Дніпропетровська обласна організація Джиу-джитсу та вихованці Криворізької ДЮСШ 9. Криворізькі спортсмени показали відмінний результат та вибороли призові місця на змаганнях.

 Спортсмени з Кривого Рогу показали відмінний результат на Кубку України з джиу-джитсу: результати змагань1   Спортсмени з Кривого Рогу показали відмінний результат на Кубку України з джиу-джитсу: результати змагань2   Спортсмени з Кривого Рогу показали відмінний результат на Кубку України з джиу-джитсу: результати змагань3

Фото зі сторінки Федерації Джиу-джитсу «Татсу-До»

Отже, у перший день змагань Newaza:

  • I місце посіли – Єва Печарник та Єгор Колюшенков;
  • II місце виборола Дар’я Миронова.

Читайте також: У Кривому Розі пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу: подробиці

У другий день змагань файтинг фул у різних вікових категоріях криворіжці вибороли:

  • золота медаль – Дар’я Миронова (16-17 років), Данило Малка (16-17 років), Анатолій Дашков (16-17 років), Єва Печарник (10-11 років), Іван Барабаш (10-11 років), Максим Гриценко (8-9 років), Кирило Бессараб (8-9 років), Єгор Колюшенков (8-9 років), Максим Голобородько (8-9 років).
  • срібна медаль – Данило Потапов (18-20 років), Анастасія Задорожня (16-17 років), Роман Коваль (14-15 років),  Іван Онопченко (14-15 років),  Єгор Бессараб (12-13 років),  Володимир Стеценко (8-9 років), Єгор Діброва (8-9 років).
  • бронзова медаль – Денис Степанюк (6-7 років) та Матвій Діброва (6-7 років).

Борьба без кимано No-Gi:

  • II місце – Єгор Колюшенков (8-9 років).

Тренер криворізьких спортсменів Анатолій Красножон.

Вітаємо спортсменів та тренера із успішними виступами на змаганнях.

Інші новини: Вибухи у Кривому Розі, тарифи з 1 травня та нові приміські поїзди до міста: головні новини тижня у дайджесті

Джерело

Новости Кривого Рога