Спортсменка із Кривого Рогу завоювала срібло турніру із настільного тенісу в столиці

4 червня у Києві проходив відкритий дитячій турнір із настільного тенісу. З’їхалися на нього найкращі юні спортсмени з усіх куточків країни. Була серед учасників і криворіжанка Дар’я Якименко, яка показала гарний результат. Про успіх дівчини повідомили в тематичній спільноті любителів настільного тенісу Кривого Рогу.

Спортсменка із Кривого Рогу завоювала срібло турніру із настільного тенісу в столиці

На лівому березі Києва розташований клуб настільного тенісу «ORION», який називає себе «найтурнірнішим клубом України». Змагання в його стінах справді проходять часто – фактично щодня, а беруть у них участь найрізноманітніші категорії гравців – від професіоналів та майстрів спорту до початківців та дітей. 

Саме серед дітей 4 червня у клубі стартував черговий відкритий турнір. Зібрав він найкращих юних майстрів володіння ракеткою з усієї країни. Поїхала до Києва перевірити свій рівень та поборотися за відзнаки із непростими суперниками і дев’ятирічна криворіжанка Дар’я Якименко.

У змішаному турнірі дівчина відіграла надзвичайно добре. Дар’я, обійшовши численних претендентів, дійшла до другого фіналу та посіла у ньому заслужене друге місце.

Джерело

Новости Кривого Рога