20 травня в Італії проходив Чемпіонат з тхеквондо «1st Trofeo Dicearchia». З’їхалося на нього чимало місцевих спортсменів. Серед них участь був і юний боєць з Кривого Рогу, вихованець ДЮСШ №10 Тимофій Гомонов. Юнак добре себе показав та додав до свого активу ще одну срібну медаль. Про успіх свого учня школа повідомила на сторінці в соцмережі.

20 травня сотні спортсменів приїхали показати рівень свого володіння технікою пхумсе (poomse) на чемпіонаті з тхеквондо 1st Trofeo Dicearchia, який проходив в Італії. Не міг пройти повз змагань і юний спортсмен із Кривого Рогу Тимофій Гомонов.

Тимофій – вихованець відділення тхеквондо ДЮСШ №10. Наразі юнак перебуває в Італії, де, однак, продовжує займатися єдиноборствами та прославляти своє рідне місто й школу. На початку травня хлопець уже виборов золото на чемпіонаті в місті Річчоне.

Показав чудовий результат Тимофій в цього разу – хлопець обійшов своїх суперників та посів друге місце у турнірній таблиці. Готував бійця до турніру досвідчений тренерка-викладачка Світлана Русія.

Срібло на чемпіонаті з тхеквондо: юний борець із Кривого Рогу продовжує підкорювати італійські п’єдестали1