З 1 по 4 червня у Киргизстані проходить міжнародний турнір зі спортивної боротьби імені Каба уулу Кожомкула та Раатбека Санатбаєва. Приїхали взяти у ньому участь чимало найкращих борців зі всього світу. Змагаються за відзнаки як чоловіки, так і жінки. Жіночу Україну на змаганнях представляла збірна із 12 титулованих спортсменок, серед яких і криворіжанка Ілона Прокопевнюк, яка обійшла усіх суперниць та здобула золото у своїй ваговій категорії. Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Ілона Прокопевнюк – неодноразова медалістка чемпіонатів України, Європи та світу із боротьби. Не зважаючи на те, що своє спортивне та особисте життя дівчина пов’язала із Кривим Рогом, сама вона – уродженка Великої Олександрівки на Херсонщині, яку зовсім нещодавно звільнили наші війська з-під ворожої окупації. Саме тому, здобувати перемоги для своєї рідної країни, міста та малої Батьківщини для неї зараз важливо як ніколи.

У 2022 році дівчина виборола «бронзу» на Чемпіонатах України та Європи боротьби. А Відкритий Чемпіонат Польщі в тому ж році приніс їй золото. Продовжила перемагати криворіжанка і в 2023 році.

З 1 червня у столиці Киргизстану Бішкеку стартував чотириденний міжнародний рейтинговий турнір із спортивної боротьби. На ньому найкращі спортсмени з усього світу змагалися між собою у греко-римській, вільній та жіночій боротьбі. Жіночу збірну України на змаганнях представляли 12 титулованих спортсменок, серед них і Ілона.

2 та 3 червня на турнірі проходили сутички з жіночої боротьби. Ілона Прокопевнюк змогла обійти всіх претенденток, виборовши золото у ваговій категорії до 62 кілограмів. Ще одне золото у ваговій категорії до 57 кілограмів українській збірній принесла представниця ЗСУ Аліна Грушина-Акобія.

Сталева міць та незламна воля: спортсменка із Кривого Рогу перемогла на міжнародному турнірі з боротьби у спекотному Бішкеку1