Студентки-медики з Кривого Рогу набираються досвіду у Литві

Як повідомляє «Криворізький Фаховий Медичний Коледж», з 11-го вересня 2023 року розпочалась реалізація проекту «Психологічна підтримка студентської молоді як фактор формування резилієнсу в умовах вимушеного воєнного стану» в рамках здійснення обмінів молоддю відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви

190923 10 min

За підтримки Міністерства молоді та спорту України група студентів Криворізького фахового медичного коледжу під керівництвом завідувачки відділенням Довгаль Ганни Володимирівни прибула до Утенського колегіуму.

Впродовж п’яти днів студенти коледжу, які певний період життя перебували в умовах війни та відчували ментальне виснаження, удосконалять навички надання психологічної допомоги та опанують самозбережувальні технології.

Крім того, відбудеться обмін досвідом між українською та литовською молоддю щодо формування активної громадянської позиції в контексті реалізації студентського самоврядування.

Передбачено проведення заходів, які сприяють формуванню у молодого покоління поваги до культурно-історичної спадщини України та Литви.

Студенти Криворізького фахового медичного коледжу та Утенського колегіуму розвинуть навички міжкультурного спілкування.

Сподіваємось, що перебування наших студентів у Литві принесе плідні результати.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога