На рідному «Гірнику» «Кривбас» зустрічав «Олександрію». Незважаючи на домінування господарів поля, гості зумiли здобути перевагу у першому таймі, а потім зберегти рахунок незмінним. Червоно-білі поступилися — 0:1.

«Так буває

З перших хвилин матчу наші футболісти віддали шану пам'яті загиблому герою. Вони  вийшли на поле у символічних футболках, присвячених Данилу Настічу, бійцю 3-ї штурмової бригади та ультрасу нашої команди, якого провели в останню путь саме у цей день.

Перший удар по м'ячу завдав Антон Федоров, ще один захисник України, який пройшов через випробування війни. «Азовець» пережив жахи полону після виходу з «Азовсталі». Лише цього року, 14 вересня, Антон повернувся додому.

«Кривбас» створив безліч гольових моментів, але реалізувати їх так і не вдалося.

Прокоментував гру Руслан Ротань, головний тренер ФК «Олександрія»: «Я дуже задоволений хлопцями. Ми працюємо. Якщо брати сьогоднішній матч, ми дуже прибавили в плані характеру, в плані волі до перемоги».

«Сьогодні в нас було вдосталь моментів. М’яч так і зайшов  у ворота, на жаль. Я думаю ми не заслуговуємо на цю поразку. Що не взяли сьогодні ні одного бала. Більше заслуговуємо на 1 бал. Але так буває. Виграє той, хто сильніший», — підсумував Юрій Вернидуб, головний тренер ФК «Кривбас»

Нагадаємо, що раніше у КДПУ відбулися спортивні змагання.

«Так буває. Виграє той, хто сильніший:«Олександрія» з мінімальною перевагою обіграла «Кривбас»1