Тепло і комфортно: в міській лікарні №7 відремонтували дах

У Тернівському районі за підтримки Північного ГЗК в пологовому відділенні міськлікарні №7 завершили капітальний ремонт покрівлі площею 1200 квадратних метрів, раніше комбінат допоміг облаштувати тут вісім палат.

У блоці з двох кімнат з санвузлом і коридором тепер тепло і комфортно пацієнткам, які чекають дитину і молодим мамам з новонародженими.

В ході ремонту встановили енергозберігаючі вікна, сучасні душові кабінки та сантехніку, бойлери. Крім того, відремонтували стіни, підлогу і стелі.

За словами головного лікаря відділення Олександра Панасенко, така допомога для лікарні дуже необхідна, адже щорічно сюди надходить близько двох тисяч майбутніх мам, для яких важливо створити умови, наближені до домашніх. Від цього залежить їхнє здоров’я, процес адаптації, настрій і стан малюків.

 «Кривий Ріг — місто без околиць, і дуже добре, що у нас є надійні помічники у великій і комплексну роботу з розвитку рідного міста. Ми раді, що великі промислові підприємства стали нашими партнерами в реалізації соціально-значущих для жителів проектів. За останні три роки гірничо-збагачувальні комбінати зробили дуже багато для розвитку медустанов. І ми сподіваємося, що така співпраця буде продовжена. Тому що наше головне завдання — підвищення якості та комфорту життя городян », — підкреслив мер Кривого Рогу.

«У минулому році Компанія Метінвест направила на розвиток медицини 11,5 млн гривень. В рамках Програми соціального партнерства для лікарень Кривого Рогу придбали сучасне обладнання та меблі, виконали капітальні ремонти. Дуже важливо, щоб городяни отримували якісні медичні послуги, а лікарі працювали в належних умовах «, — зазначив Андрій Скачков, виконуючий обов’язки генерального директора Північного ГЗК.

Нагадаємо, що завдяки підтримці Інгулецького ГЗК в міській лікарні №17 поетапно відремонтували палати чотирьох відділень, центрпервічной медико-санітарної допомоги №7. Південний гірничо-збагачувальний комбінат допоміг відновити лікарню 11-ої міської лікарні, кошти ЦГЗК і ПівнГЗК були також направлені на ремонт 9-ї міської лікарні.

Новости Кривого Рога