Тероборонівець з Кривого Рогу, доброволець з березня 2022 року, бойове хрещення прийняв на Херсонщині

Як повідомляє «Криворізька окрема бригада територіальної оборони», Артем «Бокал» родом з Кривого Рогу. До війни працював охоронцем та будував своє особисте життя…

210523 7 min

Криворізька бригада територіальної оборони за час свого відносно невеликого існування змінила багато життів серед бійців. Хтось прийшов вже з досвідом отриманим в боях раніше, а хтось освоював військову справу «на ходу».

Одним з таких «синів» бригади являється Артем «Бокал». Родом з Кривого Рогу. До війни працював охоронцем та будував своє особисте життя. Призваний добровільно з березня минулого року, майже з самого початку російського вторгнення. Нещодавно одружений. Дружина на 7 місяці вагітності.

«Спочатку добровольцем мобілізувався мій друг, ну вже і я за ним. Треба було то й пішов, а як інакше. Дружина хвилюється, переживає, але реагує нормально, все розуміє, бо НІХТО КРІМ НАС».

До війни проходив лише строкову службу, а зараз впевнений в собі стрілець та побратим. Перший бойовий досвід отримав в боях на Херсонському напрямку.

«Коли добровільно йшов, розумів, що рано чи пізно це усіх торкнеться. Я не міг сидіти й дивитись, коли хтось зі зброєю в руках стримує вторгнення, в той час, як я прогулююсь та відпочиваю. Самого себе совість замучила, тим більше розумів, що під загрозою Україна, дім. Сидіти склавши руки та нічим не допомагати тоді вже був зовсім не вихід з ситуації. Я свій вибір зробив, саме тому я тут, бо кожен чоловік — це опора та захист свого дому, тому має робити свій внесок в боротьбі з агресором. Хоча для цього й не обов’язково бути на передовій. Можна бути корисним і в тилу».

Наші захисники зараз творять історію. Україна дякує кожному, хто стоїть на захисті та нищить ворога. Саме на таких воїнах будується щасливе майбутнє НАШОЇ КРАЇНИ.

Вперед, до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога