Топ-5 запитань до чиновників Кривого Рогу: що хвилює містян

Топ-5 запитань до чиновників Кривого Рогу: що хвилює містян

Минулого тижня у контакт-центрі 1520 відбулися заплановані онлайн-прийоми керівників органів місцевого самоврядування. Про це повідомили на сайті криворізького виконкому.

Кожен мешканець міста мав можливість зателефонувати чиновникам і поскаржитися на якусь проблему чи отримати пораду з будь-якого запитання у профільного фахівця. То про що ж криворіжці розмовляють з керівниками управлінь та районів?

Читайте також: ще п’ять садочків розпочали роботу у Кривому Розі: у яких районах

У Костянтина Мурашка, начальника управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міської ради містяни цікавилися, передусім, безоплатними медичними послугами та забезпечення лікарськими засобами. Мешканці запитували про виплати допомоги на лікування онкохворої людини, безкоштовні стоматологічні послуги та закриття стоматології на проспекті Металургів.

У директорки департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Тетяни  Кріпак криворіжці запитували про навчання в офлайн режимі студентів КРАУС та забезпечення дітей у школах гаджетами (планшетами) на безкоштовній основі. Також батьки дітей 41 гімназії піднімали питання відсутності підручників для учнів 5-х класів у навчальному закладі.

Мешканців Металургійного району цікавили відповіді заступника голови Металургійної районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради Едуарда Данильченка. Тут запити людей були більш деталізованими:

-ремонт дитячого майданчика за адресою вул. Олександра  Васякіна,11;

-заміна скла вікон у під’їзді будинку за адресою вул. Героїв АТО,73 після ракетного обстрілу 13.06.2023;

-ремонт покрівлі за адресою: пр-т Металургів,9.

Завершився минулий  тиждень онлайн-прийомом в.о. голови Інгулецької районної у місті ради – заступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради – Дмитра Коростельова.

Мешканці Інгулецького району консультувались щодо:

-встановлення контейнерних майданчиків по вул. Відводівська та вул. Нижня;

-скошування карантинних  рослин  на прибудинкових територіях;

-знесення та обрізка кущів та дерев на прибудинкових територіях.

Онлайн — прийоми — це один із ефективних способів комунікації криворіжців з владою міста, вони дають змогу вирішити проблемні питання адресно і набагато швидше.

Нагадаємо, з 4 по 6 вересня чиновники знову проведуть онлайн-прийоми у Контакт-центрі 15-20. Не прогавте можливості отримати відповіді на ваші запитання чи скарги.

Раніше ми писали: чи готовий Кривий Ріг до початку опалювального сезону: скільки котелень запрацюють у місті.

 

Джерело

Новости Кривого Рога