Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям

26 та 27 травня відбулися змагання Відкритого Кубку з плавання Дніпропетровської області «Олімпійські надії». Криворізькі плавці ДЮСШ №1 продемонстрували високій рівень спортивної майстерності та вибороли шість нагород різного ґатунку. Про досягнення вихованців розповіли на офіційній сторінці навчального закладу у соцмережі.

Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям

Всього у Відкритому Кубку з плавання Дніпропетровської області «Олімпійські надії» взяли участь понад 200 спортсменів. За два дні змагань розіграли більш ніж півтори сотні комплектів нагород. 

У перший день змагань води басейну вирували від запеклої спортивної боротьби, результатом якої для криворізьких спортсменів стали одна срібна та дві бронзові медалі. Так Нікіта Плосконос посів друге місце у запливі вільним стилем на дистанцію у 100 метрів та третє — у запливі батерфляєм на 100 метрів. Ще одну бронзу виборов Данило Сологуб на дистанції 200 метрів на спині. Окрім того, юний плавець Ігор Супрун виконав розряд кандидата у майстри спорту на дистанції 100 метрів вільним стилем. 

Другий день змагань приніс у скарбничку нагород вихованців ДЮСШ №1 три нові медалі. Нікіта Плосконос на дистанціях 100 метрів на спині та 200 метрів вільним стилем виборов срібло. А Данило Сологуб на дистанції 100 метрів на спині здобув бронзу.

Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям1

Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям2

Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям3

Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям4

Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям5

Джерело

Новости Кривого Рога