Трьом підприємцям, які за оборонним контрактом поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни на 270 млн грн, загрожує ув’язнення до 8 років

СБУ викрила корупційну схему, яка призвела до зриву державного замовлення на виробництво великої партії артилерійських мін для ЗСУ напередодні повномасштабного вторгнення рф.

Йдеться про виконання оборонного контракту на суму майже 270 млн грн. 

До оборудки причетні керівники трьох приватних компаній, які отримали замовлення від Міністерства оборони. Підприємці мали відвантажити бойові снаряди до лютого 2022 року. Однак поставили до Міноборони лише частину від замовленого. Також міни виявилися бракованими через використання в них неякісного пороху, що виявили фахівцями оборонного відомства.

Браковану партію повернули компаніям-виробникам для виправлення виявлених недоліків. Втім, підприємці досі не усунули технічні несправності і не поставили українським захисникам жодної одиниці боєприпасів.

На підставі зібраних доказів двом керівникам компаній повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах).

Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки. Зловмисникам загрожує до 8 років тюрми.

 

Трьом підприємцям, які за оборонним контрактом поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни на 270 млн грн, загрожує ув'язнення до 8 років0 Трьом підприємцям, які за оборонним контрактом поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни на 270 млн грн, загрожує ув'язнення до 8 років1 Трьом підприємцям, які за оборонним контрактом поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни на 270 млн грн, загрожує ув'язнення до 8 років2 Трьом підприємцям, які за оборонним контрактом поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни на 270 млн грн, загрожує ув'язнення до 8 років3

Джерело

Новости Кривого Рога