Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі

Удар по Кривому Рогу. Три крилаті ракети збило ПвК «Схід». Але маємо і «прильоти». Пошкоджені цивільні об’єкти.

Про це повідомляє ОВА.

Понівечена п’ятиповерхівка. Попередньо, загинули троє її мешканців. 25 людей поранені, з них 19 – у лікарні. Під завалами ще є люди.

Горять квартири з першого по п’ятий поверхи. Вогонь охопив 700 кв м. Його приборкують рятувальники.

Троє постраждалих – на приватному підприємстві. Їх госпіталізували. Ймовірно, під завалами потрощеного складу є люди. Їх шукають рятувальники. Побиті 6 легкових машин.

Ще 4 травмованих – на іншій локації. Там горіли будівля та авто. Пожежу вже загасили.

Побите і автомобільне підприємство. Зайнялася вантажна техніка. Полум’я вже вгамували. Зруйнована господарська споруда.

Також пошкодження є у рятувальному підрозділі.

Усюди працюють відповідні служби. Наслідки цієї цинічної атаки уточнюються.

Ворог не полишає у спокої і Нікопольщину. Вночі обстріляв з важкої артилерії Покровську та Марганецьку громади. Територію обстежують.

Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі0 Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі1 Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі2 Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі3 Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі4 Троє загиблих та 25 постраждалих, люди під завалами: оновлена інформація про нічний російський терор у Кривому Розі5

Джерело

Новости Кривого Рога