Турбота, яка лине від серця: Рада оборони Кривого Рогу передала 17-й танковій бригаді допомоги вже на понад 149 млн грн

Рада оборони Кривого Рогу продовжує підтримку та турботу про воїнів 17 окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, які нині героїчно стоять на захисті Батьківщини. Нещодавно до захисників на передову направили великий вантаж із необхідним обладнанням та життєво важливими речами на суму понад 4,5 млн гривень. Про це повідомив Олександр Вілкул – голова Ради оборони міста.

Турбота, яка лине від серця: Рада оборони Кривого Рогу передала 17-й танковій бригаді допомоги вже на понад 149 млн грн

У часи військових випробувань українців неоціненна підтримка та допомога стають надзвичайно важливими для наших воїнів. Не залишаючись осторонь, Рада оборони Кривого Рогу продовжує підтримувати 17 танкову бригаду.

Нещодавно воїни отримали великий вантаж з необхідним обладнанням, який закупили та доставили завдяки зусиллям Ради оборони міста Кривого Рогу. Це – 12 приладів нічного бачення, 44 сучасних тепловізори, 31 тактичний бінокль, дев'ять зарядних станцій, інвертори та акумулятори – все це стане невід'ємною частиною обладнання криворізьких захисників на передовій. Крім того, вантаж включав комп'ютерне обладнання, польові меблі та маскувальну сітку, щоб забезпечити комфорт та безпеку для наших воїнів.

Також, у складі вантажу було понад 100 коробок із цигарками, засобами гігієни, посудом та смаколиками. Ці невеличкі радості створюють особливі миті відпочинку та заряджають наших воїнів енергією та волею до перемоги.

Представники Ради оборони міста Кривого Рогу відзначають, що ця допомога є частиною системної підтримки, яку вони надають військовим з перших днів війни. І загальна сума допомоги вже досягла вражаючої цифри — 149 млн 785 тис. гривень. З них 94,2 млн гривень надійшли з міського бюджету, а решта – 55,5 млн гривень – це пожертвування з боку громадян та приватних компаній.

Ці кошти допомогли придбати важливе обладнання, таке як позашляховики, мікроавтобуси, вантажівки, швидкі допомоги, квадрокоптери, дрони, бронежилети, тепловізори та інше необхідне обмундирування для наших захисників. І щоразу, коли цей вантаж досягає наших танкістів, серця горять від вдячності та поваги до Ради оборони міста та всіх тих, хто долучається до цієї благородної справи.

Турбота, яка лине від серця: Рада оборони Кривого Рогу передала 17-й танковій бригаді допомоги вже на понад 149 млн грн1

Турбота, яка лине від серця: Рада оборони Кривого Рогу передала 17-й танковій бригаді допомоги вже на понад 149 млн грн2

Джерело

Новости Кривого Рога