У Бахмутському районі загинув криворіжець Дмитро Кобешов: ким був захисник у мирному житті

У Бахмутському районі загинув криворіжець Дмитро Кобешов: ким був захисник у мирному житті

Дмитро Кобешов загинув 25 червня цього року в боях біля села Роздолівка у Бахмутському районі. Про це повідомили у пресслужбі підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг», де у мирний час працював загиблий захисник.

Дмитро Кобешов прийшов працювати на шахту підприємства одразу після інституту. Шахтарській праці він віддав понад 20 років.

Мобілізували Дмитра 21 березня 2023 року. Захист Батьківщини Дмитро вважав почесною справою, тому не вагався ані хвилини.

Читайте також: Артем Коровка загинув 17 травня 2022 року у Чернігівській області внаслідок ракетного удару з боку російських загарбників

Колеги цінували його за знання та досвід, здобуті нелегкою працею під землею. А ще він умів знайти особливий підхід, свого роду ключик до кожної людини.

«Дмитро працював гірничим майстром, а це той шматок роботи, коли на тобі відповідальність за інших колег, – розповідає заступник головного інженера ШУ з підземного виробництва «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Петровський. – Він завжди міг знайти вихід з найскладніших ситуацій. Досвідчений, відповідальний, вимогливий до себе та до інших, майстер прагнув зробити все, щоб і людям працювалося комфортно, і роботи були виконані якісно та вчасно. Коли надійшла звістка про його зникнення безвісти, ми до останнього вірили і сподівалися, що Дмитро живий. На жаль, не справдилося. Герой загинув, але завжди житиме в наших серцях».

У Дмитра залишилися дружина та дві доньки.

Редакція медіа платфороми krivbass.city висловлює щирі співчуття родині і колегам захисника.

Вічна шана та пам’ять герою!

Нагадаємо, що журналісти krivbass.city збирають дані про полеглих захисників і захисниць із Кривого Рогу. Загальний список загиблих у російсько-українській війні ми публікуємо у спеціальній «Книзі пам’яті». Якщо ви маєте інформацію про військовослужбовців, інформації про яких немає у книзі, напишіть нам.

Джерело

Новости Кривого Рога