У Центрально-Міського районі нагородили представників мужніх професій

У Кривому Розі вручили нагороди героям сучасності: пожежникам, поліцейським та рятувальникам, які проявили сміливість та відданість, врятувавши життя та майно громадян.

На черговому засіданні виконкому районної міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження, присвячена професійним та державним святам.

Серед нагороджених були найважливіші пожежно-рятувальні підрозділи та кращі представники поліції району. Вони отримали високі нагороди від районної влади за самовіддану роботу  у боротьбі зі стихійними лихами та злочинністю.

Ці чоловіки, серед яких заслужено виділялися Галат Артем, Володимир Жушман, Віталій Денисенко, Костянтин Потурайко та Дмитро Тишкун, живуть як інші мешканці міста, та роблять свій вагомий внесок у розвиток спільноти. Однак, прийшовши на службу та одягнувши форму, вони стають справжніми героями, готовими стати на захист громадян у будь-яку мить.

Під час пожеж, небезпечних інцидентів чи при виникненні збройних конфліктів, ці відважні чоловіки ризикують власним життям, щоб врятувати інших. Вони перетворюються на справжніх сміливців, готових пройти через полум'я та боротися зі збройною агресією, не дивлячись на небезпеку. Їхні дії та відвага не тільки врятували багато життів, а й надихають інших діяти, коли справа стає на межу життя і смерті.

Окрім пожежників та поліцейських, на церемонії був відзначений і головний рятувальник міста Олег Сичкарук. Він отримав нагрудний знак "За розбудову Центрально-Міського району" за мужність та невпинний труд у збереженні життя та майна місцевих мешканців. З його командою він 24/7 працює на захисті спільноти, готовий взяти на себе будь-яку відповідальність для того, щоб захистити своїх співгромадян.

У Центрально-Міського районі нагородили представників мужніх професій0

Джерело

Новости Кривого Рога