У цьогорічних «Іграх Нескорених» візьмуть участь двоє криворіжців

Українська команда у складі 25 учасників братиме участь в «Іграх нескорених» — міжнародних спортивних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів війни. Серед них будуть і двоє криворіжців: Олег Должок та Назар Вознюк.

Invictus Games, започатковані у 2014 році британським принцем Гаррі, цього року проходитимуть в першій половині вересня у німецькому Дюссельдорфі.

Понад 200 учасників проходили крізь "решето" національного відбору на Іграх у Львові. Результат кожного учасника оцінювався за комплексною, спеціально розробленою для Ігор Нескорених системою, яка складається із 4 критеріїв: ефективність спортивної реабілітації – 40%, рівень вмотивованості бійця брати участь у проекті – 25%, спортивна етика – 25% та спортивний результат – 10%.

“Україна — єдина країна з поміж 23 націй Інвіктус, яка наразі на війні виборює свою свободу. Фундація Invictus Games збільшила квоту для нашої країни, тому цього року українська збірна буде найбільшою за кількістю учасників за всі роки існування Ігор Нескорених в Україні”, — зазначила Національна координаторка Ігор Нескорених в Україні Ілона Волошина.

Олег Должок змагатиметься у волейболі сидячи, веслуванні на тренажері, плаванні. Назар Вознюк буде боротись з суперниками на блакитних доріжках басейна.

Загалом на "Іграх Нескорених" відбудутьсчя змагання у 9 видах спорту: стрільбі з лука, легкій атлетиці, велосипедному спорті, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, настільному тенісі волейболі сидячи, баскетболі на візках та плаванні.

Фото: ТРК "Рудана"

У цьогорічних У цьогорічних

Джерело

Новости Кривого Рога