У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова

19 травня на Дніпропетровщині пройшов Відкритий обласний турнір із рукопашного бою. Присвятили його пам’яті криворіжця Вадима Сотнікова та його побратимів із спортивної родини, які загинули, захищаючи Україну. Взяли участь у змаганнях 250 спортсмени із Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Запоріжжя та Києва. Відвідали захід і близькі загиблого та керівництво області, про що повідомляє ДніпроОВА.

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова

Вадим Сотніков з раннього віку присвяти себе спорту. Криворіжець мав чорний пояс із єдиноборств, посідав перші місця на численних чемпіонатах та кубках. Входив до складу Національної збірної. Набравшись неабиякого досвіду, почав передавати його своїм учням. Виховав двох майстрів спорту, а сотні агітував до здорового способу життя.

Після початку повномасштабної війни Сергій став до лав захисників. Разом із побратимами із Нацгвардії він стримував ворогів на Луганщині. Саме там, неподалік селища Золоте, 29 травня 2022 року життя героя і обірвалося. За проявлену в боях мужність був посмертно відзначений орденом «За мужність».

Організатори пам’ятного турніру зазначили, що хотіли показати, чим жив захисник, адже жив він спортом. Прийшов на змагання друг полеглого Микита. Чоловік каже, що Вадим зостанеться в його серці назавжди, а турнір обов’язково би йому сподобався. Про те, як саме воїн почав займатися спортом згадує: «Якось нас в школі побили. Вадим близько до серця це сприйняв. Став активно тренуватися. Ну і все, більше ніхто не чіпав».

«Цей турнір – вшанування пам'яті Героя та його побратимів зі спортивної родини. За понад рік Дніпропетровщина втратила на передовій 25 своїх спортсменів. Наш обов’язок продовжити їхню справу. Низький уклін матері Вадима. За те, що знайшла в собі сили опікуватися справою, якою жив її син», – зазначив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, який також завітав на турнір.

Проводити такі змагання планують щороку. Окрім вшанування пам’яті загиблих спортсменів турнір став ще й підготовкою до Чемпіонату України, який пройде в столиці уже наприкінці травня.

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова1

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова2

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова3

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова4

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова5

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова6

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова7

У Дніпрі провели турнір із рукопашного бою в пам’ять про тренера, спортсмена та воїна із Кривого Рогу Вадима Сотнікова8

Джерело

Новости Кривого Рога