У Дуйсбурзі (Німеччина) відкрилася виставка робіт юних криворізьких художників

Кривий Ріг продовжує розвивати міжнародну культурну співпрацю. До того відповідні заходи вже проходили у Франції, Польщі, Фінляндії, Норвегії, Іспанії та інших країнах.

У місті-партнері Кривого Рогу – Дуйсбурзі (Німеччина) відкрилася виставка картин юних криворізьких художників. Про це повідомляє  офіційний вебсайт міста Дуйсбурга.
Виставку відкрила заступник бургомістра Дуйсбурга Едельтрауд Клабун та керівництво району Хомберг (район Дуйсбурга) Ханс-Йоахим Пашман та Маркус Дорок.
Діти та молодь з Кривого Рогу віком від 7 до 16 років у своїх роботах розповіли про Дуйсбург та створили яскраві роботи на теми партнерства та миру. Німецьке видання зазначає, що найбільше враження на відвідувачів виставки справила особлива художня творчість та майстерність зовсім юних художників.
Координатор виставки, директор Криворізької художньої школи №1 Оксана Поліщук сказала: «Німцям дуже сподобалися роботи юних криворіжців. Вони здивовані, що наші діти можуть створювати такі яскраві картини навіть під час війни та постійних обстрілів. Їх особливо вразило те, що дітям та молоді в Кривому Розі надаються такі різноманітні можливості мистецької освіти в місцевих художніх та музичних школах. Я сказала, що це – предмет нашої особливої гордості, адже в Кривому Розі, на відміну від інших міст, не було закрито жодного комунального закладу позашкільної мистецької освіти».

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Пишаюся талантами юних криворізьких художників, які підкорили Німеччину. Творчість молоді – один із символів нашої незламності, що надає сили для Перемоги». Він подякував керівництву Дуйсбурга за підтримку розвитку партнерських стосунків з Кривим Рогом. «Напередодні під час онлайн-зустрічі з обербургомістром Дуйсбурга Зьореном Лінком ми обговорювали цілий спектр спільних проєктів. Культура – це інструмент об’єднання наших міст. Ця виставка – перша з низки запланованих акцій, покликаних познайомити німців з культурним життям Кривого Рогу. Наступний захід відбудеться у вересні», – зазначив Вілкул.
Упродовж трьох місяців у Дуйсбурзі будуть представлені роботи, створені учнями трьох художніх шкіл, двох шкіл мистецтв та відділень образотворчого мистецтва 13 музичних шкіл Кривого Рогу.

У Дуйсбурзі (Німеччина) відкрилася виставка робіт юних криворізьких художників0 У Дуйсбурзі (Німеччина) відкрилася виставка робіт юних криворізьких художників1 У Дуйсбурзі (Німеччина) відкрилася виставка робіт юних криворізьких художників2

Джерело

Новости Кривого Рога