У двох районах Кривого Рогу розгорнули штаби з надання допомоги: де саме

Фото з мережі інтернет

У двох районах Кривого Рогу розгорнули оперативні штаби з видачі матеріалів та оформлення документів на отримання матеріальної допомоги для мешканців постраждалих районів через нічну атаку по місту. Про це повідомили у пресслужбі Криворізької міської ради.

Так, у Довгинцівському районі пункт видачі необхідних будівельних матеріалів працює на вулиці Транспортній, 14. Для оформлення допомоги за пошкоджене майно мешканці мають звертатися  до  виконкому Довгинцівської райради (за адресою вулиця Дніпровське шосе, 16).

Читайте також: Ця зима буде складнішою, ніж та, яку ми вже пройшли — енергетики

Також у Саксаганському районі пункти  видачі  матеріалів та оформлення  допомоги  діють  за адресами: вулиця Радієвського, 48 (гімназія №91)  та на вулиці Катеринівській  8А (гімназія №77).

Важливо, що штаби працюватимуть з 9:00  до 17:00.

Щоб оформити документи про пошкоджене майно потрібно мати паспорт,  ідентифікаційний код, право власності на житло та реквізити рахунків в банках.

Спеціалісти наголошують, що матеріальна допомога надається виключно власнику житла. Якщо ви – орендар, то  необхідно  зв’язатися з  власником оселі.

Раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі продовжать проводити вибухи у кар’єрах промислових підприємств.

Джерело

Новости Кривого Рога