У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі

Після початку повномасштабної війни взялися підтримувати наших захисників мільйони українців різноманітних умінь та професій. Серед них і криворізький барбер Олександр, який безкоштовно допомагає військовим із зачісками у своєму салоні. Тих захисників, які не можуть навідатися самостійно до перукарні, чоловік відвідує прямо в госпіталях. 6 червня пройшов черговий такий візит під час якого він разом іх помічницею допоміг воїнам привести свій зовнішний вигляд до ладу.

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі

Олександр Кузнєцов – професійний барбер, який не зміг залишитися осторонь та після початку повномасштабної війни почав безкоштовно допомагати нашим захисникам із зачісками. Його поміч користується успіхом – на фронті часу слідкувати за собою немає, а, повертаючись до рідного міста у відпустку, хочеться виглядати перед рідними охайно.

З-під його рук із новими зачісками вийшло понад двох сотень військових. Про необхідність своєї праці сам Олександр каже: «Така допомога дуже потрібна, як мінімум раз на тиждень. Адже це ж волосся, воно відростає швидко». Серед воїнів барбер уже став доволі відомим. Розповідає історію, як прямо перед ним зупинилася машина. Всередині були військові, які попросили його про стрижку. 

«Вони коли встають із крісла і бачать результат – задоволені дуже, тому що гарна робота і безкоштовна», — каже Олександр. Такі стрижки для військових він зазвичай проводить у своєму салоні, але не забуває відвідувати госпіталь із тими, хто не може самостійно прийти до перукарні – зрештою вони потребують допомоги із зачісками навіть більше.

Так і цього разу – нову зачіску отримав Ігор. Воїн пройшов Херсонщину, Донеччину та Харківщину, але отримав травму та наразі лікується в госпіталі. Про таку поміч каже: «Як дізнався, що приїхали барбери – з радістю прийшов підстригтися. Було б добре проводити такі заходи частіше і ближче до лінії фронту. Адже тут, в Кривому Розі, ми взмозі піти в якийсь заклад. А там не буває часу і можливостей. Та й там немає таких майстрів, як тут».

Найулюбленіші зачіски серед військових – цезар та кроп, а останнім часом особливої популярності набувають зачіски на козацький лад. Допомагала цього дня Олександру із ними його помічниця Тетяна, про що каже: «Чоловічі стрижки робити мені дуже подобається. Коли Олександр запитав мене, чи не хочу я поїхати допомогти нашим військовим, – я з задоволенням відгукнулась. Адже вони наші захисники, і ми хочемо творити добро».

Олександр планує влаштовувати такі акції і надалі, як в лікарні, так і в своєму салоні. Їх анонси з’являтимуться на особистому акаунті барбера в соцмережі. Зв’язатися із ним можна там же або за телефоном (098) 176-61-01. Крім того, усі бажаючі можуть підтримати чоловіка у його справі фінансово на карту: 5375 2351 0930 0051. Зібрані кошти підуть на розхідні матеріали для стрижок військових.

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі1

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі2

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі3

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі4

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі5

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі6

У Кривому Розі барбер безкоштовно відвідує поранених військових у госпіталі7

Джерело

Новости Кривого Рога