У Кривому Розі безвідповідальні пасажири у салоні міського транспорту поводяться, мов свині, — соцмережі

14 травня криворіжець із ніком Solist UA KR виклав в тематичній спільноті «Транспорт Кривого Рогу» відео із салону тролейбусу після зміни. Криворіжець обурився побаченим безладом у дописі, що супроводжував відео, зауважив, що мабуть у більшості пасажирів міста повна відсутність будь-якої культури. Більшість користувачів погодились із його точкою зору у коментарях до посту.

У Кривому Розі безвідповідальні пасажири у салоні міського транспорту поводяться, мов свині, - соцмережі

14 травня у тематичній спільноті в соцмережі «Транспорт Кривого Рогу» користувач Solist UA KR залишив допис: «Виїхав з депо чистенький тролейбус з надією що возитиме людей, а не свиней. На жаль, людей їздить дуже мало». У якості доказу криворіжець прикріпив відео тих самих наслідків перебування у салоні міського транспорту безвідповідальних та безкультурних пасажирів. На відео видно купу розлитих по салону напоїв, багато різного роду сміття, що навмисне кинули у салоні містяни. 

Ніхто із пасажирів не хоче думати про те, що чисто не там де прибирають, а там, де не влаштовують смітник. Тож користувача коментатори підтримали. Наприклад Ірина Образко додала: «Ще хтось мені буде доказувати що КР найкраще місто! В найкращих містах, так само як і в країнах, живуть найкращі люди. А в нас, хто живе те і маємо. Одиниці щось намагаються робити, щоб було краще, а маса засирає то все».

В свою чергу Anton Sviridov зазначив під відео: «Ну так це ж «не спеціально» як вони кажуть…». А користувач Олексій Сироштан, мабуть, згадавши про керманичку тролейбусу, що на роботі вела прямий ефір у ТікТок, прокоментував: «Зате це бидло бачить, як водії зайняті телефонами. За собою от нехай і дивляться».

Але як би не ставились коментатори до пасажирів і їх поведінки, всі мають пам’ятати, що кожен з нас буває пасажиром. Та навряд чи комусь приємно їздити у засміченому брудному міському транспорті, тож висновок напрошується сам по собі. Будьте уважні до своєї поведінки та поведінки своїх дітей, поважайте працю інших. Не викидайте сміття у салоні.

У Кривому Розі безвідповідальні пасажири у салоні міського транспорту поводяться, мов свині, - соцмережі1

У Кривому Розі безвідповідальні пасажири у салоні міського транспорту поводяться, мов свині, - соцмережі2

Джерело

Новости Кривого Рога