У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки

Вдень 8 вересня в Металургійному районі сталась автоаварія. На щастя, водії та пасажири не отримали серйозних травм. 

Перехрестя проспекту Металургів і вулиці Героїв АТО має зловісну славу. Тут нерідко трапляються серйозні ДТП. Найстрашніша трапилась 17 квітня  2018 року,   коли в автотрощі легковика з маршрутним таксі загинуло 9 людей.

Цього разу, на щастя, обійшлось без жертв та травмованих, однак машини потсраждали серйозно.

За попередньою інформацією, чорний "Volkswagen Passat" спускався проспектом з 95 кварталу в потоці інших машин. Попри те, що на світлофорі вже загорівся забороняючий сигнал, водій вирішив встигнути проїхати за автівкою, що рухалась попереду.

В той же час водій Mazda почав рух на свій зелений. Від удару його машину викинуло практично на тротуар, вона зупинилась у кількох сантиметрах від електроопори. У автівки понівечено всю ліву сторону.

Volkswagen зупинився посеред перехрестя, втративши передній бампер, з розтрощеним капотом і розтікшимся мастилом.

Допомога медиків, які оперативно приїхали на місце аврії, не знадобилась. Фіксувати аварію примчав велопатруль, який знаходився у розташованому поряд парку. Також очікують рятувальників, які мають змити мастило, що розтеклось перехрестям.

У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки0 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки1 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки2 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки3 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки4 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки5 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки6 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки7 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки8 У Кривому Розі біля міськвиконкому зіштовхнулись дві автівки9

Джерело

Новости Кривого Рога